Gizlilik Politikası | gazeteAjans
Yukarı ÇıkGizlilik Politikası

gazeteAjans.com sitesi değişik internet sitelerine link vermektedir. gazeteAjans.com sitesi bağlantı verdiği bu sitelerin gizlilik prensiplerinden ve yayın içeriğinden sorumlu değildir.

gazeteAjans.com çeşitli haber kaynaklarından aldığı haberleri iframe veya rss şeklinde yayınlamaktadır ve bu haber içeriklerinden direk olarak sorumlu değildir. Haberlerle ilgili şikayetlerinizi ilgili haber kaynağı ile iletişim kurarak çözebilirsiniz.

gazeteAjans.com’da yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabileceğiniz internet sitelerinin her birinin, kendilerine özgü ve kendilerini bağlayan gizlilik politikaları vardır ve bu sayfada ele alınan gizlilik ilkeleri, bu sitelerde geçerli değildir. gazeteAjans.com, ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını incelemenizi önermektedir.

gazeteAjans.com sitesinde reklam hizmeti sunmak için 3. taraf reklam hizmeti veren şirketler ile çalışılmaktadır. Bu reklam şirketleri, ziyaretiniz sırasında elde ettikleri bazı bilgileri, ilginizi çekecek ürünlerin ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

3. taraf reklam gösterici bir firma olan Google, gazeteAjans.com sitesinde reklam yayınlamak için bilgisayarınızdaki çerezlerden yararlanır. Google, bilgisayarınızdaki DoubleClick DART çerezlerini kullanarak sizin ilginizi çekebilecek reklamları gösterir.

Bu konuda daha geniş bilgi almak ve bu reklamların bilgisayarınızda gösterilmesini engellemek için www.google.com/privacy_ads.html/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

gazeteAjans.com sitesinin kullanıcıları, yukarıda yazılan şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu konuda daha geniş bilgi almak isterseniz, lütfen iletişim kurunuz.

gazeteAjans.com – Copyright 2016
İletişim: ikiyuzonbes@gmail.com